Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Revolution
Vďaka väčšej stabilite nechtov Vylet-Nails Revolution montáž gél

Podrobnosti
+

Chcete model na vaše prírodné nechty umelé nechty technológiou gél, budete potrebovať určité nechtov gély, ktoré by: pripravovať gél, gél štruktúru a tesniace gél. Ak je to potrebné, môžete použiť aj farebný gél alebo Glittergel. Však by si uplatňovať všetky nechty gély z rovnakej série na vaše nechty. Tak, všetky súčasti môžete zladiť aj s ostatnými a poskytnúť vám vynikajúcu kvalitu. Trojfázový model umiestnenia že vyhovuje revolúcie Vylet-klince stavebné gél série Vylet-nechty revolúcie veľmi dobre. Použiť tento gél vyliečený pripravovať gél z rovnakej série, ako druhá vrstva gélu. Model štruktúry gél po ste to dobre mieša, C-krivka. Na tejto krivky, je dôležité vždy najhrubší použiť gél v centre. Nechty tip smerom k stredu by mal mierne zvýšiť a späť kvapka na kožičku v rovnakej slučke. Už chcete nosiť umelé nechty, zakrivenie svetla musí byť silnejší. Majte na pamäti, že uplatňovanie nechtov dizajn nechty sú povolené stránky budovanie gél nie tenšie a čisté nechty hrany túlavé gél okamžite palicou palisander. Táto štruktúra gél na nechty štúdio-kvalitný zvuk, malá cena, pochádza z výrobkov rozsahu UV gél & farebný gél. Neváhajte a využívať na Vylet-nechty revolúcie NDED.

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.6

Prehľad

5
4
4
0
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná