Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Revolution
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Revolution Základný gél
Podrobnosti
+
Majú niektorí zákazníci že konvenčné UV gél & Farba gél nie je zodpovedná a rýchlejšie, než je obvyklé z nechtov vyriešiť? Potom sme tu práve pre vás – pretože Vylet-nechty Revolúcia produkty sú určené pre problém nechty. S Tento nový gél UV môže generácie pokiaľ ľudí s problémom nechty, mastný nechty, žliabkované nechty alebo iné problémy, do užívania Nechtového dizajnu a nail art, modelovanie lokalít prichádzajú. Na Vylet-nechty revolúcie Pripravovať gél 15 ml poskytuje 100% adhézia stabilitu a ustanovuje bezstarostné sebe nechtov umenie. Tento gél je určený pre Zlepšenie adhézie medzi nechtov a budovanie gél vyvinuli. Aj keď tip je použiť na predĺženie prírodných nechtov, poskytuje pripravovať gél tuhosť. Ak používate nasledujúce produkty žiadne obmedzenia, pokiaľ ide o konečný výsledok na vedomie, rovnako ako u všetkých Nechty art metódy sú uplatniteľné a možno kombinovať. Tento produkt bol Dať gél na trhu, ktorá umožňuje každý druh problému nechty aby návrh a zákazníci radosť nielen v krátkodobom horizonte, alebo Príďte vychutnať krásny a predovšetkým zachovať nechtov umenie bolo dovolené. Presvedčiť nielen seba, ale aj vaši zákazníci z nášho Štúdio kvality produktov a uvidíte, prerušené alebo pretrvávajúce nechty sú minulosťou. Vaši zákazníci vám poďakuje, Ak pracujete s týmito produktmi.
Veľkosť
+
0.064 Meter (m)
0.065 Meter (m)
0.045 Meter (m)
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
5
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná