Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Studio Edition
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2017

Vylet-Nails Studio Edition

Filter articles
Vylet Nails Studio Edition Farba gél Vylet-Nails Studio Edition Vylet Nails Studio Edition Farba gél
z 6,00 € *
Vylet-Nails Premium farebný gél sľudy Vylet-Nails Studio Edition Vylet-Nails Premium farebný gél sľudy
z 5,57 € *
Vylet-Nails Premium štruktúra gél Vylet-Nails Studio Edition Vylet-Nails Premium štruktúra gél
z 4,16 € *
Štipka Vylet-Nails Premium UV gél Vylet-Nails Studio Edition Štipka Vylet-Nails Premium UV gél
z 7,39 € *

Vylet-Nails-Studio-Edition Vám ponúka všetko, čo potrebujete na modeláž gélových nechtov. Produkty značky Vylet-Nails sú dodávané priamo od výrobcu, sú vysokej kvality a ľahko sa spracúvajú. Vylet-Nails-Studio-Edition predstavuje sériu UV gélov určených na modeláž umelých nechtov, ktoré však za žiadnych okolností nevyzerajú umelo. Práve naopak – tieto gély sa nanášajú v tenučkých vrstvách na prirodzené nechty a vďaka detailnému spracovaniu sú od pravých nechtov na nerozoznanie. Pritom disponujú nechty vymodelované pomocou produktov Vylet-Nails všetkými výhodami gélových nechtov: ľahko sa spracúvajú, sú stabilné a odolné voči záťaži a pri tom všetkom ešte aj príťažlivo vyzerajú. Zároveň chránia prirodzené nechty, ktoré vďaka nanesenej vrstve gélu nie sú permanentne poškodzované lakmi, odlakovačmi či inými tekutými prípravkami. Práve naopak, sú chránené a môžu si od sústavnej námahy odpočinúť.

Vylet-Nails-Studio-Edition Vám splní naozaj každé želanie. Ako aj pri ostatných sériách UV gélov, aj v tomto prípade sa všetky produkty vzájomne dopĺňajú a je ich možné kombinovane používať. Všetky sú dodávané priamo od výrobcu - od primeru, cez jedno a dvojfázové gély, finish a color gels, až po gély s metalizovanými efektmi, trblietajúce gély ako aj farebné gély v neónových odtieňoch. Zaručujeme Vám najvyššiu kvalitu zodpovedajúcu všetkým európskym štandardom. Gély z rady Vylet-Nails-Studio-Edition sú rovnako vhodné pre alergikov. Je ich možné objednať za výhodnejšiu cenu aj vo veľkých baleniach určených pre nechtové štúdia, ako aj pre tých, ktorí majú nechtový dizajn ako záľubu.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná