Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Studio Edition
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Studio Edition 1 Fáza gélu
Podrobnosti
+
Studio Edition Vylet-nechty 15 ml 1 fáza gél je veľmi High-kvalitné a oveľa lepšie UV gél nechty dizajn priemyslu. Pre všetkých Tí, ktorí majú radi čisté a krásne nechty a zobrazovať tiež tieto oprávnenia a prítomný, je tento gél z dokonalej Vylet-nechty Studio-Edition na. Získajte gélom, stav UV gél generácie vyvinutý produkt, ktorý používa pre všetky vrstvy v modelovaní nechtov môže byť. Bez toho, aby akékoľvek kompromisy, môžete tento 1 fáza-Builder gel bezpečne použiť pre akýkoľvek druh nechty vzory. Tiež interspersing Farebných pigmentov alebo farieb je možné. Mnoho UV gély & farebné gély ale nie je potrebné dlho doby, tento UV gél, pretože to vyžaduje len rýchly 180 sekúnd, kým sa úplne vyliečiť a preto je tiež veľmi často aplikovaný produkt pre projektantov moderné nechtov. Podľa Vytvrdzovania klinec poskytuje neporovnateľné high-lesk lesk a Hladký efekt, ako sa k nemu dostať gélom sotva iný. Na gél všetky druhy nechtov môže uplatniť, pokiaľ zdobenie Kamienky alebo ale spojov nechtov samolepky alebo pripojením pomocou Piercing na nechty. Naše kvalitné produkty sú oveľa vás a vašich zákazníkov Radosť. Tiež, uistite sa, že sami seba a naše produkty a Neváhajte s objednaním.  
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.375
Prehľad
5
5
4
2
3
0
2
1
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná