Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet Nails Studio Edition 4D Farba gél

Podrobnosti
+

Nechtový dizajn sa neustále vyvíja a stále novšie a milovník výtvory sú žiaduce. Ale mnoho nápadov môže byť často nerealizujú pretože chýba vhodný materiál. Vylet-nechty Studio Edition 4 d farebný gél je gél zvláštneho druhu, ktorý bude úplne uchváti vás. Tento špeciálny UV gél & Farba gél je špeciálne určený na vytvorenie mimoriadne vzory. Teraz uvidíte nechtov dizajn v novej dimenzii tvorivosti. Iný dizajn môže byť dokonale tvorený s gél. Nielen kvety úspech zaručený, robiť špeciálne oko-lapače na nechty zdobenie nechtov. Gél je hustý viskózna krémové a balená v 5 ml pohára. 15 Ml náplň je tiež k dispozícii. Okrem jeho unikátny plasticity a krátke doby najvyššej kvality, aby to dokonalý spoločník. Nič v ceste je vlastné nápady nail art. Gél môže byť veľmi ľahko a môžu byť navrhnuté podľa individuálnych potrieb. Konečne môžete realizovať svoje nápady do akcie pre krásne nechty design. Spoliehať na naše skúsenosti a spojiť sa s vytvoriť najkrajšie vzory nechtov. Budete chcieť nechať ujsť tento gél. Dôverovať našej najvyššej kvality.

Veľkosť
+

0.033 Meter (m)
0.033 Meter (m)
0.026 Meter (m)

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

Prehľad

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná