Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet Nails Studio Edition Dokončiť gél

Podrobnosti
+

Vylet-nechty Studio Edition finish gél je tesnenie gél, jeden môže len snívať. Ale budete potrebovať už nie je sen, pretože si môžete zakúpiť tento výrobok od nás. Je vhodný aj pre ľudí, alergiám. Samozrejme môžete požiadať ako karty bezpečnostných údajov pre istotu. Tu môžete nájsť presné ingrediencie. Mimochodom tiež vzťahuje na akékoľvek UV gél a farebný gél pre všetky ostatné produkty tiež. Tmel zo série Vylet-nechty Studio Edition je extrémne silný a dáva bezkonkurenčnú lesklé stupeň tvarovaná nechty. Toto špeciálne tesniacim gélom je stredná viskozity a beží hladko vďaka vplyv medu rovnomerne a nezávisle. To je jednoduché s ním pracovať, pretože je tenko uplatňovať ako povrch a vyliečiť pod UV svetlo jednotky. Možno nie sú znepokojení tým fialové sfarbenie. Je to integrovaná anti-Gan ochrany. To znamená, že model situácia nie je tak ľahko cez cigariet pary alebo silné slnečné svetlo/Solárium fade alebo je žltkastý. Po konečnom kalenie pokračuje na povrchu ošetrených nechty dlhé chránené pred poškriabaním. Získajte kompletné gél s obsahom 15 ml krásne tvarované pohára so skrutkovacím viečkom. Studio Edition sľubuje štítok výlučne pre vás. By ste mali vyskúšať tento produkt vysoko-kvalitné prevedenie - naše služby hovoria samé za seba - získať profesionálne potreby!

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.3333

Prehľad

5
3
4
6
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná