Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet Nails Studio Edition Francúzsky gél

Podrobnosti
+

Chceli by ste mať umelé nechty, ktoré sa líšia len veľmi málo z prírodných nechtov? Môžete to urobiť s Vylet-nechty Studio Edition Francúzska gél. Uplatňovanie tejto francúzskej pre vaše nechty vám prirodzené nechty gél. Máte dve možnosti použiť gél pre biele nechty tipy. Môžete distribuovať francúzsky gélu s štetec na gél pripravovať alebo po Vytvrdzovanie gélu budovy použiť miesto krúživým pohybom. Je to vyliečiť gél & Farba gél po modelovanie, rovnako ako akékoľvek iné UV pod UV svetlo jednotky. Z pigmentov, je dôležité, že ste Studio Edition, tenko tento gél podšívka Vylet-nechty dosiahnuť 100% liek. Iba týmto spôsobom je možné detekčne úplne. Vďaka medu efekt gél francúzsky šíri hladké sám, čo vám ušetrí ďalší súbor práce. V našej predajni, majú rôzne odtiene z čoho vyberať. Vybrať medzi biele, mäkké biele, ružové/mliečna a nebeský White Dial. Tento francúzsky gél na nechty štúdio-kvalitný zvuk a aktuálne výskumu, dať im svoje umelé nechty toľko prirodzenosti, že málokto pamätá, že nie sú pravé. Nečakajte dlhšie a aby Francúzska gél jemne hľadá prst nechty tipy.

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.6667

Prehľad

5
4
4
2
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná