Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet-Nails Studio Edition GLAMOUR skvelé nechty farebný gél

Podrobnosti
+

Ste Hľadáte veľmi zvláštne pre vaše nechty návrhy? Potom tam bude s našej Vylet-nechty Studio Edition GLAMOUR farebný gél vyššej triedy s objemom 5 ml nájsť! UV gél a farebný gél sú dokonalé nástroje pre profesionálne Model umiestnenie. Gély na Vylet-nechty Studio Edition majú vynikajúce Vlastnosti. Ste s glamour farby gel gél top-class. Je to veľmi neprehľadné. Najlepšie koktejly účinky sú plne v súlade s trendom a dať vaše nechty majú veľmi špeciálne extra. Na Gél je stredná viskozity a preto vhodné najmä na spracovanie. Cez jeho majetku, ktorý je aj hladké úseky, náročná je Podania práce nesmie byť problém, pretože gél sa nespustí. Gél môže byť buď byť aplikované priamo na penetráciu gél alebo stavebné gél. Tak, aby všetky gél v UV lampy budú osvetlené a tvrdne na 100 percent, treba použiť tenké. Na väčšiu intenzitu farby na dosah gél je možné použiť opakovane. S Môžete vaše nechty, aby tento gél Najkrajsie motívy Chorvátska. Nech Ste svoju fantáziu voľne plynúť. Vytvoriť zdôrazňuje tento gél! Sme Budete dodávať výrobky najvyššej kvality. Užite si naše dlhoročné Dôverovať výrobcovia skúsenosti. Naše výrobky sú aktuálne Technológie gél vyrobený a sú prísne skúšobné podmienky.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.2

Prehľad

5
1
4
4
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná