Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet-Nails Studio Edition trblietky farebný gél zabezpečuje lesk a lesk

Podrobnosti
+

Absolútna multifunkčné zariadenie je Vylet nechtov Trblietky vydanie farebný gél 5 ml. Získate absolútne high-kvalitné 5 ml a tiež vysoko nepriehľadný farebný gél, s módne trblietky pigmentov pre krásny lesk a lesk na vaše nechty, či fyzická alebo Poskytnúť umelé nechty. Nie každý UV gél a farebný gél má osobitné Nehnuteľnosti, ako ktorý glitter farebný gél z Vylet-nechty Studio Edition obsahuje, pretože it has stali hladké bez problémov sami. Vďaka uprostred Viskozita môže spracovať farebný gél obzvlášť dobre a uplatňovať a to je dosť aj malé množstvo, že nechty farbu chytá bude. Gél môžete priamo na nechty dizajn pripravovať gél alebo budova gélu sa aplikujú. Je dôležité, že gél, rovnako ako všetci ostatní Aj v UV Lichgerät gél vrstvy je vyliečený. To je Uistite sa, že gél tenkej vrstve, aby UV svetlo trubice môže presvitať gél a to môže stvrdnúť 1a. Toto moderné a veľmi populárne UV gél môže byť v rozsahu ich opakovaným použitím Farebné variácie a ich predstavy sú pre tvorbu krásnych Žiadne limity na nechty umenie dizajny. Chcete Vylet nechtov Vydanie farbu gél v jednom, iné ako ponúkané túto farbu? Žiadny problém - okrem Strieborné Flash sme nosiť zlaté Flash, červená Flash a azúrová, ale aj Flash- mnoho viac farieb.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.5

Prehľad

5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná