Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet Nails Studio Edition Lesklá perla farba gélu

Podrobnosti
+

Gély, získať farbu vo všetkých módnych farbách, ale aj s Pearl účinky. S našej NDED Vylet nechtov Studio Edition Pearl efekt farebný gél zo série Vylet-nechty Studio Edition môžete dosiahnuť tento efekt. Prvý liečiť svoje prirodzené alebo umelé nechty ako obvykle a niesť návrhu klinec priamo na jednu základňu alebo štruktúru gél Pearl-efekt farebný gél, na svoje vybrané farby na nechty. Majte na pamäti, že tento gél pretože tenko by sa mali uplatňovať farebných pigmentov. Pretože tenkou vrstvou presvitať je lepšie s jednotkou svetlo-vytvrdzovania a zabezpečuje 100% liek. Intenzita farby je príliš slabý, po prvej vrstvy gélu si môžete postupne uplatňovať ticho niekoľko vrstiev Tento farebný gél a stvrdne. Tu si môžete zahrať svoju kreativitu. Pri modelovaní gélom, nemáte žiadne problémy, pretože rozširuje sám hladký a dobre zvládať na vrchole cez Stredná viskozita môže byť. UV gél & Farba gél, ktorý môžete hláskovať nielen skvelé účinky na vaše nechty, ale aj modelovanie zjednodušuje. Čo si viac? High-kvalitné nechtové štúdio-kvalitné? Žiadny problém, tento produkt je tiež pripravený. Okrem toho je k dispozícii na veľkoobchodnej cenu od nás.

Veľkosť
+

0.036 Meter (m)
0.029 Meter (m)
0.027 Meter (m)

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná