Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Studio Edition
Studio Edition pastelové farby gél od Vylet-Nails pre jemné tóny

Podrobnosti
+

Tento farebný gél možno modelovať nechty v jemných farebných. Nezáleží na tom, či máte prirodzené alebo umelé nechty. Tento farebný gél z nechtov dizajn série Vylet-nechty Studio Edition môže spracovať veľmi dobre vďaka strednej viskozity na oboch nechtov. Len priamo uplatňovať pastelové farby gél po pripravovať alebo budovanie gél. Naneste tenkú vrstvu gél štetcom a necháme stvrdnúť pod svetlom vytvrdzovania jednotky. Ak nie intenzitu farieb pri prvom použité dostatočné pre vás, môžete použiť tento gél aj opakovane. Je len dôležité, aby každý pretože pigmenty sú vždy tenké aplikovaná vrstva na klinec. Len tak to môže byť dobré, aby presvitať a zaručuje úplné vyliečenie pod UV svetlom. Ak chcete, môžete použiť gél z rovnakej série ešte dokončiť na vaše nechty, dlho ťažiť z modelu umiestnenie. S nami získate tento pastelové UV gél a farebný gél v mnohých farbách. Niekedy môžete ružová pre vaše nechty nuansy Babycham, teplej žiaru, svetlovlasí zelenej a sallow. Použite naše štúdio NDED kvalitu dostupnú cenu a objednať do pastelovo podľa vašej chuti.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
4
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná