Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet-Nails Studio Edition PURE farebný gél pre dlho-trvajúce drží

Podrobnosti
+

Chcete na modelovanie nechtov s nail art a stále sú perfektné, dlho-trvajúce tieni? Gélom veľmi neprehľadné Vylet-nechty Studio Edition čisté farby, s najlepšie mikro pigmentácia, môže vaše prirodzené alebo umelé nechty farebné módne. Ako obvykle manikúra nechty a uplatňovať najskôr základňu a stavebné gél na posilnenie prírodných nechtov alebo predĺženie umelé nechty. Distribúcia pripojiť farebný gél na base alebo štruktúra vrstvy. Harden pod svetlom vytvrdzovania jednotky a opakovať, ak väčšia intenzita farby je žiaduce, až kým nedosiahnu túto operáciu požadovaný odtieň. Každá vrstva by mali byť čo najtenšie. Toto UV svetlo môže presvitať použiť gél lepšie a máte 100% istotu, že to môže úplne vyliečiť. Farebné gély Vylet-nechty Studio Edition vytiahnuť všetky hladké nezávisle po aplikácii a môžete spracovať Stredná viskozita dobre. Nájsť správnu farbu gélu z našej veľký rozsah farieb. Či silné šarlach, jemné levanduľa sen prenikavý Pro Orange, budete určite nájde. UV gél & Farba gél, ktorý je k dispozícii v najvyššej kvality nechtov salon pre súkromné aj komerčné využitie, za rozumnú cenu v našom internetovom obchode.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.5333

Prehľad

5
9
4
5
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná