Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Vylet-Nails Studio Edition
Prírodné nechty posilňovanie s Vylet-Nails Studio Edition montáž gél

Podrobnosti
+

Ale nechty, mnoho snívať o krásne nechty, často zrušiť alebo rozobrať. Ale krásne nechty potrebujú pre každého Sen zostávajú. Sa nachádza pri správnom výcviku, zručnosť a prax venovať osobitnú pozornosť dobré výrobky a správne vybavenie. Naše Vylet-nechty Studio Edition budovanie gél štandard spája najvyššie 15 ml Kvalita a spracovanie príležitosti. Je to aktuálne Nechty dizajn gél výskum vyrobené, sme s našich dlhoročných Záruka výrobné skúsenosti, ako aj dodržiavanie všetkých európskych Normy. UV gél & Farba gél, ako aj gély Vylet-nechty Studio Vydanie nikdy ujsť vo vašich nechtov Studio. Gély sa dá Vaše nechty vyzerať úplne prirodzené, aby boli stabilné a odolné a aby pre krásne nechty. Pred použitím, zvážte gél miešajte. Staviteľ gél nasledoval ako druhá vrstva na údená Pripravovať gél. Najvyšší bod by mal byť pri použití s dizajnom gél na Prechod medzi nechtov dizajn tip a sú prírodné nechty. Tak môžete dokonale C krivky na prácu, ktorá je dôležitá pre prirodzený vzhľad. Pozrite sa sami, bude naša Vylet Gél série ohromení. Séria ponúka dokonale zladené gély pre akýkoľvek účel, primer, fólií, ako farebné gély pre lesk a lesk. Gély môže byť využívaný aj bez váhania ľudí s alergiami.

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.52

Prehľad

5
17
4
5
3
2
2
1
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná