Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Zakončovacie UV Gély
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Zakončovacie UV Gély

Filter articles

Umelé nechty vyžadujú istú starostlivosť, aby dlho vydržali a dobre vyzerali. Za týmto účelom sa používajú rozdielne gély, ktoré sa počas modeláže a zdobenia umelých nechtov aplikujú v rámci rôznych pracovných krokov. Jeden z nich je tesniaci gél a zakončovacie UV gély.  Dokonalý na tvorbu konečného efektu nechtov. Je riedkej konzistencie, čím nevytvára hrubú vrstvu . Jeho odolnosť ochráni všetky vrstvy pred poškodením a dodá nechtom vysoký lesk.

Tesniaci gél vytvorí na umelých nechtoch lesklú vrstvu, ktorá sa dá podľa potreby leštiť a zároveň chráni materiál nachádzajúci sa pod ňou. Gél teda predstavuje na nechte ochranný film, vyhladzuje jeho povrch a zatesňuje tie najmenšie nerovnosti, ktoré by sa mohli zväčšiť, alebo by mohli spôsobiť hromadenie nečistôt. Aplikácia tohto gélu na záver modeláže umelých nechtov nie je teda len otázkou estetiky, ale predovšetkým hygieny. Pretože len perfektne hladký povrch zabráni tomu, aby sa  na nechtoch usádzali čiastočky prachu, špiny, či choroboplodných zárodkov.

Tesniace gély v našom sortimente sa optimálne hodia na gélové nechty. Gél je vysoko kvalitný, veľmi znášanlivý a úplne v súlade s európskymi štandardmi. Môžete si ho objednať v rôznych obmenách – ako stredne hustý gél s extrémne krátkym časom schnutia, alebo ako gél s vysokým leskom. K dispozícii sú taktiež rôzne veľkosti balenia. Ak ste si nie istí, či môžete dôverovať našim výrobkom, vyskúšajte to najprv s menším nie príliš drahým balením. Pre domáce použitie je to jednoznačne to najlepšie riešenie. Pre profesionálnych nechtových dizajnérov/-ky sú naopak zaujímavé o niečo väčšie balenia.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná