Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Zakončovacie UV Gély
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
American Line Tesniace Gel
Podrobnosti
+
Všetky láska svetlé lesklé nechty, ktoré okamžite upútajú. Tento moderný vzhľad je prenosný na akýkoľvek štýl, vždy elegantný a veľmi zachovaná. Úžitok z lesku aj tohto dlho-trvajúce ste môžeme poskytnúť našej populárnej americkej série tmel gél tu pred. To môže rozsvietiť všetky UV gél a farebný gél. Najlepšie ju používať so správnym gély z našej kolekcie American-line, všetko, čo práve tu v našom internetovom obchode. Tento špeciálny produkt pre ohromujúci dokončiť chráni vaše čerstvo tvarovaná nechty z rán a Škrabance. Je to pohodlné na povrchu už gegelte nechtov použiť, pretože má tenké viskozity a rýchlo môžu byť spracované. Budete mať až do ďalšej úrovne tešiť dosiahli výsledky. Venujeme pozornosť neustáleho rozvoja nášho Nechty dizajn výrobkov, tak sú všetky aktuálne články Nechty dizajn výskumu. Sledovať krásne červené v pokoji Na jar s skrutka-zhora. Takéto nádoby ovplyvňuje váš stôl je stále oveľa viac fascinujúce. Nájdete ju v pohodlné 15 ml objednávky. Ak máte záujem o väčšie množstvo, Vyššie vidíte viazané ceny. Týmto spôsobom budete mať Možnosť zakúpiť si naše profesionálne produkty ešte lacnejšie. Nastaviť Ich želanie s značku kvality.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.5
Prehľad
5
7
4
7
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná