Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Zakon?ovacie UV Gély
Rýchla konca hornej gél LED tmel gél je vynikajúci
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

nded Quick finish je vrchný náter moderné kvalitné LED tmel gél. Klinec dostane cez Akrylová časť po klinec a svetlé lesklé „ lesklá “ zapečatené. Tento špeciálny a sofistikované rýchly povrch rozmiešajte v období má tenké viskózna konzistencia a zasúva autonómne hladký. Doba vytvrdzovania je menej ako 3 minúty – v závislosti od výkonu UV svetla zariadenie. V svetle vytvrdzovania jednotka s 36 Watt svetelný účinnosť lesklá Finishgel lieči napríklad po 1,5 minúty. Ako spoločné UV gel a farebný gél v náš internetový obchod je LED Versiegeler ľahko proces a preto dokonale vhodný, realizovať dokonalé nechty model vrstvy štúdio kvality. Ako nekyslé vrchný náter je ideálny pre alergikov. Období quick finish top coat je k dispozícii v množstve 5 ml, 15 ml, 30 ml, 50 ml a 250 ml. Aj prírodné nechty, akrylové nechty a vlákna sklenená nechty s tejto modernej nechtov dizajn výrobku týždňov lesklá dostupné.

 

ako bežné UV gel a farebný gél v našom internetovom obchode je tiež LED Versiegler ľahko proces a preto je dokonale vhodný, dokonalý model vrstvy nechtov studio kvality bez potenie vrstva.

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.4787
Prehľad
5
53
4
34
3
6
2
2
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná