Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €

Platíme, že je nielen pohodlné, ale bezpečné

Máte možnosť platiť formou zálohovej faktúry, kreditnou kartou alebo pomocou služby PayPal. Prosím, pozrite si rôzne podmienky pre rôzne možnosti platby.

Zálohová faktúra

Úhradou zálohovej faktúry nám za tovar zaplatíte vopred. V takomto prípade bude vaša objednávka spracovaná po tom, ako bude vaša platba zaslaná na náš účet a náš systém ju spracuje. Prijatie platby trvá jeden až dva pracovné dni.

Ak sa rozhodnete pre bankový prevod, v časti určenej účelu použitia musíte uviesť nasledujúce informácie. Uvedenie vášho zákazníckeho čísla a/alebo čísla vašej objednávky je dôležité, pretože nesprávne informácie pre prevod majú za následok oneskorenie spracovania, na čo nemáme žiadny vplyv. Pri medzinárodnom prevode používajte náš kód IBAN a BIC. Popísané informácie pre prevod sú pre tento typ prevodu tiež dôležité, ak má byť garantované bezproblémové spracovanie.

Kreditná karta

Jednoduché, bezpečné a jednoduché

Ak chcete zaplatiť kreditnou kartou, v šablóne pre údaje kreditnej karty zadajte požadované údaje. Po overení vašej platby bude vaša objednávka zaslaná expedičnému oddeleniu. V našom obchode môžete platiť len kreditnými kartami VISA a MASTERCARD. Používanie postupu 3D Secure je povinné a podrobnejšie informácie získate v svojej banke alebo v spoločnosti, ktorá kreditnú kartu vydala. Finančné prostriedky budú z vašej karty odúčtované po expedovaní vášho tovaru.

PayPal

Venujte sicherererer

Ak ste majiteľom konta služby PayPal, svoje konto môžete použiť na elektronické zaslanie vašej platby. Ide o najrýchlejšiu alternatívu bankových prevodov. Vaša objednávka je zaslaná nášmu expedičnému oddeleniu, akonáhle náš systém vašu platbu zatriedi.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná