Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Adidas 250 ml - relaxačná a osviežujúci sprcha ženy
Podrobnosti
+

Jeden je všetky nuansy Adidas sprcha ženy 250 ml dohromady, menovite pleť-starostlivosť a výživné účinky inovatívne formulácií. Upratovanie sprche odstránenie potu a špiny podporuje prirodzenú rovnováhu pleti plášť.
Cool mincovňou ovocná Orange
Adidas sprcha ženy 250ml je k dispozícii v piatich rôznych podôb. Variantu "Čerstvé" obsahuje osviežujúci mätový pre životne dôležité začať deň, v "Happy" starostlivosť sprcha ovocie výťažky poskytnúť dobrú náladu celý deň. Navyše vlhkosti pre suchú pokožku poskytuje cenné bavlna mlieka v sprche starostlivosti "Chrániť", kvetinové esencie poskytujú relaxáciu vo formulácii "Relax". "Vitalita" zahŕňa Masáže korálky a vonia osviežujúci a ovocný pomaranč s nádychom pižma.
Čistenie a údržba – každý deň
Adidas sprcha ženám 250 ml sú ideálne pre každodenné použitie a rannej sprche. Malé Množstvo starostlivosti sprchou jemne sa šíri po celom tele, pri kontakte s vodou vytvára jedinečná krémová pena, ktorá čistí aj stará o. Príjemnú arómu na koži, ktoré trvá a trvá a rozvíja jeho účinok zostane - v závislosti od vybraného vône a starostlivosti variant - po dôkladné sprchou z peny. Po sprche, pokožka je hladká, pružná a čisté.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná