Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Dove Deoroller 50 ml - denne čerstvé a spoľahlivé údržby
Podrobnosti
+

Po každom sprchovaní, použiť dezodorant patrí do denného režimu. Jemne a udržateľne chráni Dove roll-on 50 ml od potu a vlhkosti unt podpazuší. Výrobok je k dispozícii v rôznych vôní a odvíja jeho účinok hneď po obraz v podpazuší.
Nice a svieža - každý deň
V Dove stroji, tiež efektívnej starostlivosti komponentov sú zahrnuté okrem potu odolná zložiek. Tak robí v Deo roll-on "krása dokončiť" minerálne sľuda s reflexnou vlastnosti a vláčnu kožu, sú dezodorant valca "Čerstvé" zeleného čaju a uhorka kombinuje účinné a mierne zmes, soli hliníka sú úplne upustiť. Oba produkty ponúkajú spoľahlivú ochranu voči potu a podpazušie mokro okrem starostlivé starostlivosť až do 24 hodín.
Jednoduchosť použitia - dlho efekt
Dove de valec 50 ml je jednoducho odstránené po sprchovaní na čistú a suchú pokožku v podpazuší. Ak je to potrebné, proces môže byť tiež opakovať. Výrobok je úplne suchý, potu odolná ingrediencie pre mnoho hodín a chrániť zuverlässgi proti vlhkosti a nepríjemné pachy. Ideálne je malý deodorant roll-on pre na cestách alebo na údržbu po cvičení. Nízka Veľkosť ide dezodorant balení do malej kabelky.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná