Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Farba vlasov Nivea chrániť sprej 250 ml
Podrobnosti
+

Tento lak je určená pre farbené vlasy z domu Nivea. Tento produkt vyživuje vlasy a zaisťuje dlhú zachovanie žiarivé farby. Do 24 hodín účes zachováva jeho perfektné fit.
Perfektný účes - dokonalá ochrana
Farba vlasov Nivea chrániť sprej vyživuje vlasy s keratínom a špeciálny UV filter pre farbené vlasy. Po aplikácii je 24-hodinová ochrana proti agresívne vplyvy prostredia a tlaky z vonka. Tak dlho, ako je chránená vlasy, účes udržiava aj ich perfektné fit. Sprej stanovená bez lepenia a zabezpečuje príjemný pocit. Na večerné toalety ľahko rozčesávajú von sám, nevysušuje vlasy.
Brilantné lesklé vlasy tipy
Farba vlasov Nivea chrániť sprej 250 ml správna aplikácia zabezpečuje brilantný lesklé vlasy, ktoré udržiava hornej pôsobí na tipy. Pre aplikácie, vlasy zo vzdialenosti cca 30 cm sa strieka rovnomerne. Náš Špeciálny tip: pre viac objemu vo vlasoch sprej zadáva hore nohami. Kombinácia s farbou ochranu starostlivosť výrobky z Nivea je vhodné pre natrvalo krásne vlasy.
Cez jeho šikovný Veľkosť hodí farba ochrana vlasov sprej podľa Nivea manuálna alebo kozmetický vaku a je ideálna pre osviežujúci účes na ceste.
Veľkosť
+
0.05 Meter (m)
0.05 Meter (m)
0.231 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná