Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Make up a Mejkap
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Make up a Mejkap

Filter articles
Sabrina ceruzka Make up a Mejkap Sabrina ceruzka
0,84 € *
-25%
KONAD make-up štetec sada Make up a Mejkap KONAD make-up štetec sada
13,97 € *
Umelé riasy Make up a Mejkap Umelé riasy
2,08 € *
YOUMAXX Riasy Make up a Mejkap YOUMAXX Riasy
z 4,33 € *
na lavera Maskara Make up a Mejkap na lavera Maskara
z 10,29 € *
Indigo očné tiene duo 4 g Make up a Mejkap Indigo očné tiene duo 4 g
1,69 € *
Indigo modrá riasenka 2,5 ml Make up a Mejkap Indigo modrá riasenka 2,5 ml
1,89 € *
Indigo lesk na pery lesk 15 ml tube Make up a Mejkap Indigo lesk na pery lesk 15 ml tube
1,69 € *
Glitter rúž Indigo hnedá 3,8 g Make up a Mejkap Glitter rúž Indigo hnedá 3,8 g
1,29 € *
Labello starostlivosť o pery Make up a Mejkap Labello starostlivosť o pery
z 2,19 € *
Ceruzka 3 v 1 Indigo 30 g Make up a Mejkap Ceruzka 3 v 1 Indigo 30 g
1,39 € *
V lete má pleť svieži odtieň väčšinou od prírody, je rozmaznávaná slnkom a dobre na ňu pôsobí aj množstvo čerstvého vzduchu. Ale čo v iných ročných obdobiach alebo počas upršaného leta? Potom pokožka veľmi rýchlo pôsobí bledo a nevýrazne. Aj stres, choroba, suchý vzduch z vykurovania alebo iné vplyvy životného prostredia môžu ovplyvniť farbu pleti a jej vzhľad. A Vaša pleť prestáva žiariť. Ale môže to byť aj inak. S pomocou mejkapu z prírodnej kozmetiky bez obsahu škodlivých látok, ktorý prekryje nerovnosti pokožky a zároveň ju ošetruje, môžete vrátiť Vašej pleti potrebnú charizmu a výraz. A mejkap podčiarknutý produktmi dekoratívnej kozmetiky, ako sú rúže a balzamy na pery, očné tiene, lícenky, maskary a umelé mihalnice, ale aj kontúrovacie ceruzky na oči a očné linky, rozžiaria Vašu tvár ešte viac.

Atraktívny vzhľad je v dnešnej dobe nevyhnutný takmer vo všetkých oblastiach života. Obzvlášť v práci je potrebné pôsobiť upraveným dojmom. Popri modernom a primeranom účese ako aj vhodnom oblečení zohráva dôležitú úlohu aj kozmetika. Pomocou mejkapu z prírodnej kozmetiky s prírodnými minerálmi a výživnými bioolejmi vytvoríte perfektný základ a zabezpečíte svieži vzhľad, ktorý podčiarkne Vašu osobnosť. To, či sa rozhodnete pre tekutý mejkap, krémový mejkap alebo ľahký púder, je len na Vás. Pre dosiahnutie prirodzeného výsledku by ste však mali dbať na to, aby mejkap zodpovedal farebnému tónu Vašej pleti. Príliš tmavý mejkap môže veľmi rýchlo pôsobiť neprirodzene a prehnane.

Svoje oči zvýrazníte dokonale s kontúrovacou ceruzkou na oči, očnou linkou a očnými tieňmi, čím je možné oči aj opticky zväčšiť. Pritom tu platí heslo, že denný mejkap by mal byť skôr decentný a prirodzený, pokým mejkap na večer alebo zvláštne príležitosti môže byť silnejší a výraznejší. Pozornosť rozhodne upútajú aj umelé mihalnice, vďaka ktorým získajú oči vzrušujúci pohľad. Lícenka zdôrazní líca, balzam na pery z nášho e-shopu s prírodnou kozmetikou zabezpečí starostlivosť o citlivé pery. Rúž, kontúrovacia ceruzka na pery a lesk ich farebne zvýraznia.

Dôverujte nášmu mejkapu z prírodnej kozmetiky bez syntetických prísad a zažite príjemný pocit, ktorý dodatočne rozžiari Vašu tvár. Prírodné ošetrujúce zložky, ako rastlinné extrakty a biooleje Vám dozaista vykúzlia úsmev na tvári. Make up a mejkap bez chemických prísad pre zdravú pleť riasenka, rúž, prášok a krém lacné nakupovanie v online obchode.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná