Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Make up a Mejkap
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Glitter rúž Indigo hnedá 3,8 g - prírodné pery lesk
Podrobnosti
+

High-kvalitné oleje a vosky a pigmenty a Glitterpartikel sú spojené v glitter rúž Indigo hnedá 3,8 g. Rúž v jemne trblietavé hnedý tón vhodný pre deň urobiť mimoriadne dobre. Ale večer si nazdobený pery každej ženy.
Rúž ako dekoratívne predmety tvoria
Pery sú farebné už od staroveku, od 19.storočia, tam je rúž, ako ju poznáme dnes. Glitter rúž Indigo hnedá 3,8 g je konečný produkt dlhý vývoj a sú vytvorené z olejov a voskov, výrobok až s špeciálne ingrediencie, aby sa bezstarostný-až k-cvičenie. Jeho farebný efekt výrobku hnedé pigmenty, ktoré boli obohatené trblietky častice. Pery žiariť v príjemne nahnědlý tón, ešte mladý a moderný konajúci obsadenie.
Ktoré rúž pre to, čo žena?
Glitter rúž Indigo obzvlášť dobre zapadá do svetla koža hnedá 3,8 g s jeho mäkké prírodné Farba. Ak máte blond alebo červenkasté vlasy, pracuje s prírodné hľadáte pery dvakrát atraktívne. Tiež topánok spôsobené Glittereffekt na perách, Tu dokonale zapadá. Brown vyberá rúž v trblietky, samozrejme by mala zodpovedať oblečenie.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná