Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Make up a Mejkap
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Indigo krém Lipgloss 71 2, 7 ml - pre úplné a lesklé pery
Podrobnosti
+
Pery by malo byť zdôraznil bez zdanlivé príliš nápadné, je použitie Indigo pery lesk 71 krém 2,7 ml ideálne. Pre prirodzene vyzerajúce nenápadný deň tvoria jemný krém je vhodný tón, ktorý robí pery mierne lesk.

Lesk na pery pre lesk a objem

Na rozdiel od nepriehľadné rúž lesk na pery odtiene len jemne a zľahka vzťahujúca pery. Indigo krém Lipgloss 71 2,7 ml crème svetla rozjasní prírodných ret farby, zároveň získať väčší objem a zvodný lesk. Dlho-trvajúce a stálofarebné dlho zodpovednosť pery lesk na pery a vždy je svieža s pomocou špongiou aplikátora.

Správne Farba pre každý typ pleti a každú príležitosť

V ktorom Farba, lesk na pery je zvolený, okrem iného závisí od typu pleti. Rozhodnúť správna Farba aj príležitosti a oblečenie. Viac dokonalé zloženie, celé vysielanie je viac zvodné. Určiť vhodné Farba na najjednoduchšie nelakovaný tón pleti. Ideálne Farba je ten, ktorý je podobný prírodných ret farby, rafinované alebo im. Okrem jeho skrášľuje efekt Indigo je lesk na pery 71 zvlhčovač crème 2,7 ml mimochodom tiež. Pery sú chránené a udržiavané. Lesk na pery možno tiež ako slávne povrch pre konvenčné rúž.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná