Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Make up a Mejkap
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Indigo riasenka 121 transparentné 2.5 ml - prírodné krásy
Podrobnosti
+
Každá žena chce plné rias. Ktorý kurz a nelakovaný chce vyzerať, použitie riasenky 121 Indigo transparentné 2,5 ml. Produktov chytro a účinne, aby vysoká kvalita zaistí svieža rias a výhodné bolo zdôraznené oči.

Viac plnosti sa zdá byť transparentný riasenka cez oddelenie-

Prírodné krásy je opäť pevne v móde na nejakú dobu. Trik je upozorniť krásu tváre, bez Farba. S Indigo riasenka 121 transparentné 2,5 ml či to dokonale. Jej gél-ako štruktúry, stanovuje výrobku každého individuálne rias, zdôrazňuje ich a automaticky zabezpečuje viac plnosti. Starostlivosti zložky riasenka make zdravý lesk riasy a urobiť pre krásny švih.

Vykonávajúce ako obvykle a krásne sa

Indigo riasenka 121 transparentné 2,5 ml je ako ostatné riasenka používa. Riasy sú uvedené v prvom kroku s natáčky rias vo forme a potom opatrne a starostlivo vypracované. Účinok prípravku je evidentné. Transparentné maskara je multifunkčné zariadenie, riasenka môže byť použitý ups ako jasné čelo gél alebo fixácie konvenčné očí urobiť. Byť farebné riasenka riasy cez rukou jednoducho s Indigo riasenka 121 transparentné 2,5 ml opäť.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná