Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Make up a Mejkap
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Obnoviť Indigo Rouge 5 g - pleť a model
Podrobnosti
+
Indigo Rouge 5 g je ideálne na jemné deň make up, možno žiadať aj večer alebo laminovania unavený a bledú pokožku. Tvár je hladko modelovaný, vyzerá čerstvější a zdravšie. Riadne uplatňované Rouge dáva žiarivo krásny vzhľad.

Rouge - všestranný

Správny tón a tú správnu technológiu, Rouge môžete nechať tvár nie len čerstvé ale aj model. Okrúhle tváre sa objavujú menej úplné, rozlišovaciu Brady dochádza na pozadí. Štruktúra a model diskrétne matnej farby treba viac. V závislosti od tvaru vašej tváre, potom použije Rouge. Dlhé tváre objavujú viac harmonický, ak farba prízvuk z najvyššieho bodu Lícne kosti, o horizontálne smerom k vlasovej.

To všetko závisí na správny tón

Kým Rouge by mala byť ako krikľavé a otvoreným v roku 1980, teraz sú tlmené tóny. Make up je ako prírodné a všedné prácu. Ženy o kožné typ a farbu na vlasy nájsť správny tón Rouge. Vždy je to teplé červené tóny s svetlo žltá časť. Jemný náznak Rose sú ideálne pre svetlej pleti, tmavšie typy môžete ešte hlbšie prístup do palety farieb a vybrať Rouge pink alebo palisander s čiernym vlasy a cool tón pleti.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná