Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Make up a Mejkap
Labello - denný pery starostlivosti o zdravé pery
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Suché a krehké pery môžu byť veľmi nepríjemné pre tých postihnutých. Vysokokvalitnú starostlivosť, ktorá hydratuje pery a poskytuje im bohaté ingrediencie, je teraz dôležité získať krásne, hladké pery. Viac ako 40 rokov, sú Labello inštitúciou v oblasti pery balzam a kozmetiky rúžu.
Labello klasické dennej starostlivosti
Na základe drahých jojobový olej a prirodzený shea maslo, Labello biely klasické 5,5 ml tvrdí, dlho-trvajúce a jemne. Pery sú dodávané s extra vlhkosti. Ekonomické pomocou pohybuje ľahko, najmä ako klasické biele pero starostlivosti kedykoľvek môže opätovne v prípade potreby. Produkt je ideálny aj ako starostlivosť o pery, potom, čo užívateľ neroztopí mimo jej skutočné make-up a rúž.
Popraskané pery opravy Labello opravy & krása
Naši zákazníci s Labello opravy opravy suché a popraskané pery a krásu 4,8 g. liečebný vďaka Dexpanthenol a vitamín E cítiť takmer okamžite cítiť jemnejšie pery. Čoskoro zbohom pocit krehké a mäkké príjemne mäkká koža povrchu. V rovnakom čase, tento Labello obsahuje miernym nádychom Farba s, užívateľov dať pery ružový žiara pero.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná