Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Make up a Mejkap
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Očné linky Indigo 3,5 ml - perfektný riasy
Podrobnosti
+
S Indigo ľahko uspieť očné 3,5 ml perfektné očné linky. Oči sú v strese, sa zdajú byť väčšie a byť vrcholom každej tváre. Efektívne očné linky je malá vec k veľkému efektu s trochou praxe a denne zabezpečuje príjemný vzhľad.

Tekuté očné linky pre krásne oči

Tekuté očné linky môže byť použitá vo veľmi jednoduché a umožňuje očné linky v mnohých variantoch. Chuť a typ vec je, či zdvih tučný alebo tenký, dlhšie alebo kratšie. Tvar očí je rozhodujúci a môže vizuálne zmeniť rôzne triky alebo stres. Guľaté oči objavujú dlhšiu dobu pri očné linky na vnútorné a vonkajšie veko koniec je vytiahol von.

Spravovať očné linky

Správny produkt je obzvlášť dôležitá pre dokonalé očné linky. Mať pevnú ruku a uvoľnenej oko sa pridáva, make-up očné podarí rýchlo a bez ďalších ťažkostí. Najjednoduchšie ťahu uspeje pri oko je uvoľnený a uvoľnená. Oko je mierne otvorené. Poradie očné linky Indigo 3,5 ml musí byť veko čisté a mastnoty-free, ideálne je náter základňu očné tiene. Potom je extra dlhé očné linky.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná