Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Make up a Mejkap
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Tvoria Sabrina - bezchybná pleť každý deň
Podrobnosti
+
Menšie jazvy, škvrny a ďalšie Schönheitsfehlerchen tvárou v tvár môžu byť odstránené s efektívne, aby sa Sabrina. Po zadaní objednávky, koža tváre vyzerá hladké a krásne. Jej neprehľadnosť a trvanlivosť kvalita tvoria je ideálny pre každodenné použitie.
Hladkú kožu s právom tvoria
Dokonalý make-up zdôrazňuje jej vlastný tón pleti, skôr než sa s ním stretnúť, sú tiež vystavené osobné výhody tvár. Výberom vhodných odtieň, ktorý je samozrejme urobiť Sabrina a malé Schönheitsfehlerchen sú dokonale ukryté. Nielen tón pleti, pokožku zohrávajú úlohu tvoria výber. Kvapaliny tvoria vhodné pre zmiešanú pleť, ktorý má tendenciu suchú pokožku by mali vybrať si krém. V tieni by nemala byť príliš tmavé preto, že je starý, vyberie odtieň príliš svetlé, tvár vyzerá rýchlo bledá a neduživý.
Požiadať, aby sa správne
Ako základ, aby sa Sabrina, denný krém je odporúčaný, korektory pokrýva tmavé kruhy pod očami, červené žilky a malé vrásky a umožňuje model tváre. Tvoria sám môže byť použitá potom prstom, sú tiež navlhčený špongiou alebo štetcom. Je dôležité, že aby sa nepou íva. Inak tvár vyzerá trochu ako masku a nad schminkt. Príliš málo, aby sa použité, ide o škvrnitý a nerovnomerné pleti.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná