Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika
Nivea Deospray chráni stres chrániť pre mužov -
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Najmä muži potu pri namáhaní rýchlo a natrvalo. V Nivea Deospray zmierňuje nepríjemné vedľajšie účinky stresu chrániť pre mužov s jeho efektívne anti-potenie ochrana trvá až do 48 h. Podpažné vlhkosť a pach nemajú tak šancu.
Ochrana proti podpažné potu a udržateľnej starostlivosti
V V Nivea Deospray stres chrániť pánsky dve aktívne zložky sú kombinované, ktoré dokázateľne zabraňujú potenie. V kombinácii tvorí bezkonkurenčné Duo a nahradiť životne dôležité mužských vôní podpažné vlhkosť a vôňu potu. Cez zahrnuté avokádového oleja a zrieknutie sa alkoholu pri formulovaní citlivú pokožku podpazušia súčasne je chránený a udržiavaný, kože cíti suchý a hladký.
Jednoduchosť použitia - dlhotrvajúci účinok
V Nivea Deospray stres chrániť pre mužov sa strieka po sprchou alebo vaňou, uplatňovať a len v podpazuší. Sprej by mali byť úplne suché pred obliekania. Pri aplikácii je zabezpečiť, aby koža nie je podráždené alebo zranené. Fürs kúpeľňa je V Nivea Deospray stres chrániť pre mužov 150 ml sprej môže k dispozícii, tam sú praktické 35 ml obalov, ktorý sa zmestí do vrecka.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná