Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
V Nivea ručné tekuté mydlo 250 ml - ruky čisté
Podrobnosti
+

MYDLO je jeden nevyhnutný štandard vybavenia v každej kúpeľni. Nivea kvapaliny V ruke mydlo 250 ml rôznych vôní a urastený dávkovač fľaše je ideálny a umožňuje presné a čisté dávkovanie na umývanie rúk.

Tekuté mydlo s Výživné zložky

Časté umývanie často rúk vysušuje už citlivú pokožku a navyše napäté zdôraznil ruky. MYDLO, ktoré nielen čistí, ale tiež zachováva re mazané a živené dôležitých zložiek kože. Aby spĺňali všetky vaše potreby, je tiež V Nivea ručné tekuté mydlo 250 ml s luxusnou jojobového oleja a medu v Variantu "med + olej", s hydratačný Lekno a rozvíjanie "ľalia + olej" mydlo rovnako ako varianty "Smotanou mäkké" a "Diamond Touch". Všetky mydlá sú ph neutrálne a príslu¹ných kože Dermatologicky testované.

Čistenie a starostlivosť o ruky

Ručné tekuté mydlo 250 ml môžete V Nivea niekoľkokrát denne pre čistenie a starostlivosť o ruky. Výživné zložky dodávajú pokožke vlhkosť a iné výživné zložky. Časté umývanie rúk odporúčame Nivea na doplnenie ručné krém, ktorý regeneruje ruky a chráni pred vplyvom prostredia.


Veľkosť
+
0.035 Meter (m)
0.07 Meter (m)
0.2 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná