Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivosť o Pokožku
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Nivea mlieko mäkké rozmaznávanie tela: pleť dokonale zachovať
Podrobnosti
+

Tak to je vždy jemnú a zamatovú pokožku, ona sa musí pravidelne naučiť komplexnú starostlivosť. Nivea telové mlieko mäkké rozmazlování 250 ml hydratuje pleť dlho trvalo a zabezpečuje, že koža vyzerá atraktívne a jemné na prvý pohľad.
Zamatová koža s Hydra IQ a bambuckým maslom
Bambucké maslo je známy pre svoje výživné účinky. Preto je tiež základom pre mäkké mlieka, ktorý robí kože mäkké maslo. Kozmetický výrobok obsahuje Nivea vzorec Hydra IQ, ktorá zabezpečuje pomocou špeciálne bielkoviny, zlepšiť schopnosť viazať vodu kožného tkaniva. Môže lepšie absorbovať vlhkosť a v dlhodobom horizonte zabezpečiť konzistentné dodávky kožných buniek. Koža je účinne chránená pred vysychaním.
Rýchle absorpciu starostlivosť o pleť
Nivea telové mlieko mäkké hýčkanie 250 ml je jednoducho aplikuje v malých množstvách na koži. Výrobok je veľmi hospodárne vďaka konzistenciu krémové, ponuka. Môže byť použitý po celom tele, napríklad na nohy, ruky alebo brucho a prsia. Mnohí z našich zákazníkov sú nadšení, ako rýchlo mäkké že mlieko v koži. Chrbát zostáva nádherne zamatovej pleti pocit. Intenzívne vzorec môže pomôcť pokožky denne potrebuje, pretože koža zlučiteľnosti dermatologicky potvrdila.
Veľkosť
+
0.04 Meter (m)
0.064 Meter (m)
0.189 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná