Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Pokožku
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
400 ml mlieko Nivea v sprche telo - vyživuje pokožku hodvábne jemný
Podrobnosti
+

Prvý telové mlieko, ktoré môžu byť použité priamo v sprche, pochádza z inovačného centra Nivea. V sprche telové mlieka v 400 ml fľašu pôsobí priamo na vlhkú pokožku a zaručuje pocit hladkej kože.

Inovatívne starostlivosť vzorec s minerály z mora

Minerály z mora obsahujú mnoho aktívne zložky, ktoré sa zvlášť dobre kože. Kombinuje v novej formulácie v kombinácii s cennú mandľový olej, udržiavať tieto životne dôležité látky vlhkú pokožku priamo v sprche. Aktivuje vlhkosti, minerály preniknúť dobre a uistite sa, že kožu citeľne mäkkých a čistý pocit. Inak vyžaduje uplatňovanie krém po sprche je vylúčená.

Jednoduchá aplikácia priamo v sprche

Uplatňovanie Nivea v tele, sprchové mlieko 400 ml je veľmi jednoduché. Po použití sprchový gél, kožu priamo v sprche je Lubed hore a opäť zaplavený s teplou vodou. Tak ingrediencie aktívni a pohybovať rýchlo a trvalo udržateľným spôsobom. Po koža sa suší obvyklým, ďalšie krém môžu byť odstránené potom. Táto starostlivosť o pleť produkt je overovaná na jeho koži kompatibility dermatologicky. Upustením od farbív a Silikóny v sprche mlieko je dobre na kožu, ako aj environmentálne organizácie.


Veľkosť
+
0.091 Meter (m)
0.056 Meter (m)
0.21 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná