Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Pokožku
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Axe Deospray 150 ml - jedinečná vôňa pre každý deň pre mužov
Podrobnosti
+

"Špeciálne na na rôznych vôní Deospray 150 ml Axe sú rôzne zloženie, ktoré spájajú s jedinečnou chuťou. Okrem spoľahlivý účinok dezodorant proti zápach potu a podpazušie vlhkosť, vôňu robí nezabudnuteľnú výrobku a aj jeho užívateľa.
Deospray - veľa vôní
Či ovocný a svieži a mužov ako Variantu "Apollo", jemné Woody a čerstvé byliny vo vôni "Deep Space" alebo ovocný a v rovnakej dobe jemné duba Deospray "Zrelé" - Axe Deospray pre mužov splniť svoje povinnosti ako schweißhemmer dokonale 150 ml. Jedinečný dojem na nos, že nezabudnuteľný tvary sú - Axe Deospray pre mužov, telefónnu kartu pre nos, aby individuálne vôňa kombinácie v spojení s výraznou vôňou každého človeka.
Každodenné použitie pre denné vôňa
Axe Deospray pre mužov môže byť aplikovaný každý deň každý k dispozícii vôňa. Telo sprej sa použije po rannej sprche čistej a suchej pokožky v podpazuší. Hypoalergénne zloženie s anti-potenie efekt starostlivosti o pleť produktov a zároveň chráni proti podpažné vlhkosť a nepríjemné pot pachy. Tip: doma kto všetky varianty Axe vôní môže dať okamžite jeho náladu zodpovedajúce vôňou.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná