Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Pokožku
Elina luxusné ovocné sprcha pre mierne Očista
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Ovocná čerstvé sprcha potešenie svieža ráno a robí vás hodí za deň. Elina luxusné ovocné sprcha 300 ml s mnohými chuťou poskytuje pre každý typ nos vhodné arómu.

Mierne Očista od hlavy až k päte

Ovocie sprchy s mierne-hľadá pena dôkladne čistí celé telo a zanecháva príjemný jemnou vôňou, ktorá obsahuje potrebné čerstvé za deň. Výhodné 300 ml balenie je dlho-trvajúce, sprchový gél v rôzne ovocné vône je tiež vhodný pre aplikáciu na rannej sprchu po sauna, bazén, alebo športové.

Ovocná vôňa sprcha legrace

Sprchovanie je už oveľa viac ako samotné očistu tela. Chuťou zahrnuté luxusné sprchové obnoviť jeho aróma zmysly a rozvíjať individuálne Potpourri, ktorý trvá a trvá. Pretože chute sú tak odlišné, Elina luxusné ovocie je sprcha 300 ml v rôznych variantoch sú k dispozícii. Šťavnaté silné granátového jablka, osviežujúci zelené jablko, ovocná sladký melón a sladký koláč červenej hroznovej vytvoriť zmyselná atmosféra s ich charakteristické chute pre úspešný štart do dňa.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná