Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Pokožku
Dove bambucké maslo & Vanilla voňajúce krém 300 ml - hýčkanie starostlivosť o pleť
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Bambucké maslo a príjemne teplý vanilkový vôňa kože na uplatňovanie holubice je rozmaznaná krém bambucké maslo & Vanilla voňajúce 300 ml mimoriadne bohatý. Koža sa stáva výrazne jemnejšia a hladšia, jemná vôňa uvoľňuje a upokojuje.

Bambucké maslo bohatou skin starostlivosti

Bambucké maslo, známy tiež pod názvom Shea maslo, extrahuje zo semien tropických Karitébaums. Krémová krémovú konzistenciu pridaním do kozmetických výrobkoch si tohle, na strane druhej kože je zachovaná bambucké maslo koži-priateľský vzhľadom na vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín a nezmydliteľného akcií a silne chránené. Obzvlášť citlivú pokožku, ktorý vedie do haly, výhody bambucké maslo Dove krém bambucké maslo & vanilková vôňa. Zosilnené zadné mazanie aktív, ako sú schopnosť viazať vodu, pleť získava jemný lesk.

Každodenné použitie pre krásnu pleť

Dove krém bambucké maslo & vanilková vôňa môže byť aplikovaná denne a je vhodná pre celé telo. Po kúpaní alebo sprchovanie, krém je aplikovaný na kožu a jemne masírovať. Pokožka je okamžite hladkú a vláčnu a čerstvé a zdravé. Vanilková vôňa obklopuje telo pre dlho a relaxačný účinok na zmysly.

Veľkosť
+
0.045 Meter (m)
0.045 Meter (m)
0.174 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná