Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivosť o Pokožku
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
lavera telové mlieko
Podrobnosti
+

Vitamín C a pure vitamín E v kombinácii s vodnatá alkoholické rastlinných extraktov a silíc dať intenzívnu starostlivosť a Ochrana kože.

Lavera telové mlieka obsahujú cenné ekologického medu a ekologického mlieka a vyživujú pokožku vláčnu a zamatovo - pre viditeľne spravodlivejšej kože. Bohaté organické mandľový olej, organický med, organické bambucké maslo a vitamíny, udržiavať a chrániť pokožku. Krémová mäkký vôňa je balzamom na dušu a dáva trochu slnka - kedykoľvek počas roka. Efektívne, udržateľné a prírodné pleť - každý deň.

Ľahké emulzie sa rýchlo vstrebáva a hydratuje pleť intenzívne dlho-trvajúce. Polovica recept od lavera zabezpečuje jemné chvíle relaxácie a hladí zmysly pokutu parfemovaná a vyvoláva zamatovo jemnú pokožku.

Ponúkame vám aj ďalšie produkty od lavera v našom obchode, stačí sa pozrieť v našom internetovom obchode, budete pravdepodobne nájsť správnu vec.


Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná