Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Pokožku
lavera telové mlieko
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Vitamín C a pure vitamín E v kombinácii s vodnatá alkoholické rastlinných extraktov a silíc dať intenzívnu starostlivosť a Ochrana kože.

Lavera telové mlieka obsahujú cenné ekologického medu a ekologického mlieka a vyživujú pokožku vláčnu a zamatovo - pre viditeľne spravodlivejšej kože. Bohaté organické mandľový olej, organický med, organické bambucké maslo a vitamíny, udržiavať a chrániť pokožku. Krémová mäkký vôňa je balzamom na dušu a dáva trochu slnka - kedykoľvek počas roka. Efektívne, udržateľné a prírodné pleť - každý deň.

Ľahké emulzie sa rýchlo vstrebáva a hydratuje pleť intenzívne dlho-trvajúce. Polovica recept od lavera zabezpečuje jemné chvíle relaxácie a hladí zmysly pokutu parfemovaná a vyvoláva zamatovo jemnú pokožku.

Ponúkame vám aj ďalšie produkty od lavera v našom obchode, stačí sa pozrieť v našom internetovom obchode, budete pravdepodobne nájsť správnu vec.


Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná