Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Pokožku
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Nivea čistý efekt tvár voda 200 ml - hĺbkové čistenie
Podrobnosti
+

Kože, ktorá má tendenciu sa nečistoty musia byť vyčistené veľmi jemne a dôkladne. Nivea čistý efekt tvár voda 200 ml čistí pokožku a zabraňuje nové pupienkov a čierne bodky a whiteheads strohý a mierne antibakteriálny účinok.

Objasnenie bez vyschnutia

Vďaka mierne, Nivea čistý účinok objasňuje tvár voda 200 ml veľmi efektívne, bez kože však dráždiť alebo vyschnúť. Kožného mazu a nečistoty dôkladne odstránené, baktérie ktoré sú zodpovedné za vzniku pupienkov, účinne bojovať a odstránené. Takže nové kožné škvrny nemôže nastať. Cez mierne vône s čerstvosti efekt koža vyzerá čistý po využitie a Jasné, koži cítia sa príjemne čisté.

Jemné vyčistenie s veľkou účinnosťou

Vhodné pre uplatňovanie vodou tvár čistý efekt Nivea 200 ml je ideálne vatový tampón. Teda kvapaliny možno jemne a účinne čeliť šíreniu, ktorý zahŕňal zvyšky nečistôt v bavlne. Oblasť očí pobyty tu ušetril, tváre tonikum je vhodný nielen na tvár, ale aj na krk a dekolt.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná