Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Pokožku
Nivea Deospray pre mužov citlivej 150 ml - funguje bez podráždenia
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Nivea Deospray pre citlivú mužov 150ml spoľahlivo pracuje proti podpažné vlhkosť a vôňu potu do 48 h. Mierne ingrediencie a zdržať sa alkoholu vo vzorci zabezpečia, že citlivú pokožku v podpazuší je v pokušení zbytočne.

Vysoko účinný anti-transparentnosť aktívnych zložiek a harmanček

Sú obzvlášť vysoké požiadavky Deospray pre citlivú pokožku. Spoľahlivá ochrana proti nepríjemné vedľajšie účinky potenie je potrebné uviesť, na druhej strane kože môžu byť v pokušení zbytočne a poplatok. V Nivea Deospray pre mužov citlivej 150 ml, to je riešené zrieknutie sa alkoholu, farbív a konzervačných látok, aby sa zabránilo možné podráždeniu citlivej pleti, jemne sťahujúce a upokojujúce harmančekovým výťažkom v spreji je zahrnutá.

Denné použitie - dlho efekt

V ideálnom prípade Nivea Deospray pre citlivú mužov 150ml sa aplikuje po dennej sprcha. Spreji je intenzívne pretrepávať, potom strieka sprej z asi 15 cm vzdialenosti na podpazušie a odvíja prostredníctvom reakčný čas a sušenie jeho pot-inhibičný účinok. Sviežu vôňu poskytuje príjemne čisté a zásadné pocit po celý deň.

Veľkosť
+
0.044 Meter (m)
0.044 Meter (m)
0.173 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná