Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivosť o Pokožku
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2016
Nivea Deospray stres chrániť ženy 35ml - až na 48h
Podrobnosti
+

Stres a tepla-podmienené potu zabraňuje stres chrániť ženy 35 ml vysoko efektívne s Nivea Deospray. Rovná dvoch účinných zložiek, suchých a príjemne voňajúce pokožky v podpazuší urobiť až na 48 hodín.

Ženy, tie dobre udržiavanú vzhľad kedykoľvek a za akýchkoľvek okolností je dôležité sú dobre zásobované Nivea Deospray stres chrániť ženy 35 ml. Efektívne dezodorant kombinuje rovné dve látky, ktoré pracujú veľmi dobre proti podpažné vlhkosť a vôňu potu. Starostlivosť látok súčasne chráni citlivú pokožku.

Dve účinné látky pre maximálnu ochranu proti potenie a zápachu

Anti-potenie ochranu v Nivea Deospray stres chrániť ženy 35 ml je produkovaný dvoch rôznych zložiek, ktoré sú známe pre ich najmä dobrý vplyv. Proti baktériám, ktoré spôsobujú zápach pri potení, pomáha antibakteriálne zinočnatý komplex. Kombinácia účinných látok zabraňuje, že vlhkosť je najprv vytvoril. Účinok Deospray vydrží až 48 hodín a dáva pocit bezpečné a čisté tak aj v stresových situáciách.

Avokádový olej pre jemnú starostlivosť

Pokožky v podpazuší je často citlivé a ľahko podráždená. Upokojujúci a rozvíjanie sa zdá, že stres chrániť ženu tu v Nivea Deospray obsiahnuté 35 ml avokádový olej. Všestranný človek pracuje najmä suché a ľahko podráždená pleť vyživuje a ukľudňujúce vzhľadom na vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, stále látka je bohatá na vitamíny A a E.

Dezodorant mali byť otrasená pred použitím dobre, potom sa strieka na odstránenie na koži pod podpazušia vo vzdialenosti asi 15 cm. Po vysušení kompletný pot-inhibičný reagujete.

Veľkosť
+
0.035 Meter (m)
0.035 Meter (m)
0.098 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná