Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Pokožku
YOUMAXX - depilácia prúžky, dlho-trvajúce riešenie
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa zbaviť nepríjemné chĺpky. Jeden holenie, ktorá nie je dlho a spôsobuje viac podráždenie alebo dokonca poranenia. Depilačný krém môže tiež dráždiť kožu a účinok trvá tiež nie dlho. Oveľa viac trvalé riešenie je vlasy s voskom. Náš YOUMAXX Zbohom chĺpky bavlnená rolka ideálny prostriedok je bez ohľadu na to, či v studený alebo horúci vosk. Získajte roll z bielenej bavlny s rozmermi 3,5 "s dĺžkou 100 metrov. Môžete znížiť textílie na rozmery potrebujete. Znížiť textílie kúsky nie príliš dlho, pretože odstránenie by mohlo byť príliš bolestivé. Oni mali znížiť kusy tak, že môžete vytiahnuť je preč s trhnutím.
Aplikovať vosk k bodu depilatory a stlačte kus bavlnenej tkaniny na to. Odstrániť ju pár krát vyjadriť správne. Mierne utiahnite kožu a odstrániť kus materiálu náraz proti smeru rastu chĺpkov. Vložte prst alebo ruky hneď na enthaarte miesto na upokojí kožu na niečo. Prst je zvyčajne dostatočná pre tvár a bikín, nohy, povrch je zvyčajne oveľa väčšia. Na enthaarten miestach, uplatňovať chladenie starostlivosti lotionoch.


Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná