Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Vlasy
3 počasie Taft vlasy sprej pre perfektné držanie a starostlivosť o vaše vlasy
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Schwarzkopf 3 počasie Taft lak na vlasy 75 ml je jedným z najdôležitejších nástrojov, pokiaľ ide o styling módnych účesov. Lak poskytuje ultra silné spevnenie a perfektné vlasy lesk.
Ochrana a starostlivosť o vlasy
S vekom, vlasy často tenšie a stráca svoju elasticitu. Bacuľaté účesy sú potom skutočnou výzvou. Taft lak na vlasy 75 ml moc Mega silná dáva tiež pomaly řídnoucí vlasy pružnosti a väčší objem. Inovatívne keratín vzorec vyživuje a chráni vlasy. Taft lak na vlasy 75 ml Ultra je vhodný aj pre normálne vlasy a vybavená osvědčený keratín Ochrana systému Nivea. To samozrejme náplne vlasy, takže viac plnosti a objemu vyplývajúce a získavajú vlasy pružnosť a zdravý lesk.
Jednoduchosť použitia - perfektnú priľnavosť
Moc mega silná podpora Schwarzkopf 3 počasie Taft lak na vlasy lak silný veku a ultra je veľmi jednoduché implementovať. Vybraný produkt odstránenie chĺpkov sa strieka z asi 15 až 20 cm a hneď opraviť požadovaného účesu. Účes bezpečne sedí toľko hodinami. Však riziko vlasy nie držať. Neskôr môžete čisto česané výrobkov.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná