Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivosť o Vlasy
Alpecin šampón 200ml tuning - starostlivosť o vlasy pre Farba a bohatstvo

Podrobnosti
+

Posilnenie prirodzenú farbu vlasov a prekrytie prvých ŠEDÍN sú prednosti Alpecin šampón 200 ml tuning. Intenzívne pigmenty pomáhajú každý vlasy umyť vlasy, dlho sa dostať jeho sfarbenie.

Farebný efekt - farebné ladenie pre vlasy

Korene vlasy sú staršie, ešte viac strácajú schopnosť k tvorbe melanínové pigmenty, ktoré dávajú vlasy svoju prirodzenú farbu. Vlasy vyzerá stále šedý v plnom rozsahu. Farebných pigmentov v Alpecin šampón 200 ml tuning doplniť túto stratu a uistite sa, že farbenie vlasov je dlho udržiavaná, v rovnakom čase vlasy tmavšej a pekné.

Kofeín komplexu - žiadna šanca pre vypadávanie vlasov

Podmienkou je tiež rednutie vlasov vypadávanie. To môže brzdiť silný komplex v tuningu šampón kofeín. Aktívne zložky umožňujú vlasových korienkov, posilnenie a dokonca stimulovať rast vlasov. Po zhruba dvoch-minútové expozφcie Alpecin kofeín je už zistiteľné root, a to funguje tam. V rovnakom čase - Táto kombinácia, Alpecin je intenzívna a mierne šampón tuning 200ml najlepšie hodí pre každodenné použitie vo vlasoch.


Veľkosť
+

0.043 Meter (m)
0.069 Meter (m)
0.154 Meter (m)

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná