Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivosť o Vlasy
Budovanie intenzívny šampón NIVEA opravy 250 ml

Podrobnosti
+

Poškodené a poškodené vlasy vyzerá dobre. Zdá sa, krehké a nudné, hair rozbitie a rozštiepené končeky sú často nepríjemné vedľajšie účinky. S budovanie intenzívny šampón Nivea opravy 250ml je opäť lesklé vlasy a vyzerá zdravé a pružné.

Kozmetické ošetrenie pre poškodené vlasy

V šampón Nivea intenzívne opravy konštrukcia zaisťuje špeciálny formulácie. vlasy je dodávaný s dôležitých látok. Obsiahnuté olejov a Bielkoviny zákona na štruktúru vlasov a to sem, aby naďalej znižuje štiepeniu a hair rozbitie. Teda už postihnuté vlasy nie ešte viac zaťažené, formulácie šampón je veľmi mierne. Pre Poskytuje pružnosť, ktorá nie je len vidieť, ale tiež cítil, že rovnaké vlasy keratín, ktorý sám kladie ochrannú vrstvu okolo jednotlivých vlasov a posilní zvnútra von.

Re pár aplikácií pre každý deň

Vzhľadom na mierne pôsobiace prísady, Nivea je budova intenzívny šampón Oprava vhodný pre každodenné použitie. Šampón je masírovať do požadovanej Množstvo do vlhkých vlasov. Krátky expozičný čas zvyšuje Účinok. Potom je dôkladne opláchnuť šampón a vlasy môžu ako obvykle, pokračovala s liečbou a vykastrovaný. Je posilnená Regeneračný účinok v dôsledku uplatňovania iných výrobkov starostlivosti Intenzívne opravy série.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná