Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Vlasy
Elina vlasy gumičky v rôznych silné a diskrétne Farba
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Môžete mať nikdy dosť vlasy väzby, všetci ľudia s Mid-Dĺžka vedia dobre ísť dopredu na dlhé vlasy. Elina vlasy väzby 24 sú dokonale v rôznych silách v hnedej / Čierna. Či tenké alebo hrubé vlasy, hladké pramene alebo divoké kučery - vlasy väzby skrotiť každá hlava vlasov.

Hrubý alebo tenký - ktoré jeden scrunchie je to pravé?

Každý vlasov je iný a preto má aj rôzne vlastnosti a nároky. To tiež ovplyvňuje zodpovedajúce väzby vlasy tiež. Dôležité je tiež gumy používané pre ktoré jeden účes. Vo všeobecnosti možno povedať, že silnejšie väzby vlasy sú vhodnejšie pre jemné rovné vlasy. To rez, pretože nájsť firmy podporujú aj rovné vlasy, a na druhej strane nie toľko. Dokonca aj keď máte veľmi moc husté a vlnité vlasy, väčšinou lepšie zvláda silnejšie variantov. Tenký gumy sú vždy potom, keď by mala byť stanovená len jedného prameňov alebo ak vlasy gumy do neviditeľné čo najskôr.

Jemné farby pre jemné grip

Elina COP v hnedej a Čierna triedenie vždy potom zvlášť vhodný pri vlasové doplnky by mali byť diskrétne. Viac prispôsobené Farba gumy na vlasy, jemnejšie zmizne v účes. To je obzvlášť užitočné pre updos alebo lankom účesy, potom zavesil.


Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná