Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Vlasy
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Elina vlasov čelenku - vlasové doplnky pre každý deň a príležitosti
Podrobnosti
+

Čelenky pre vlasy v rôznych vzorov a variácie vyzerať ako vlasové ozdoby len veľké, ale udržať vlasy z tváre. Obzvlášť dôležité v Elina vlasov čelenku je tesnosť na vlasovej.

Jemné tkaniny s veľké vzory

Čelenky sú k dispozícii v rôznych verziách. V závislosti od kombinácie farieb a vzorov pôsobí buď diskrétne alebo nápadné šperky vlasy a doplnené oblečenie ako užitočné príslušenstvo. Zatiaľ čo svetlejšie farby vyzerať na tvár, tmavé a odvážne farby a výrazné vzory pozornosti vytiahnuť viac na účes a čelenka, sám. Áno, rôzne účinky podľa želania a vkusu. Okrem farieb a vzorov látok hrať úlohu: svetla a transparentné materiály majú vzdušné Merry, zatiaľ čo pevné látky s leskom účinok dávajú vážny a elegantný štýl.

Vlasy čelenka pre všetky dni a časy na deň

Čelenka vlasy sú vhodné aj ako večer ako vlasové doplnky za deň. Fit čelenku na večerné, dopĺňa štýlový vzhľad, počas dňa slúži okrem praktické účely. Takže kapela drží vlasy práce, varenie alebo športové z tváre a nechá voľne hľadať dôležité veci. Čelenku v opaľovanie je ideálny: tvár je bez vlasov, je tiež čelo s opečené rovnomerne.


Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná