Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Vlasy
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Elina vlasy pazúr sada 4 - vlasové doplnky pre dlhé a krátke vlasy
Podrobnosti
+

Vlasy pazúry sú užitočné príslušenstvo nielen v dlhé vlasy, tiež Krátke účesy sú vykastrovaný s praktickým vlasové doplnky a styling. Čierna farby a hnedé on podieľať užitočné vlasy pazúry 4 nastavte najmä diskrétne.


Vlasy pazúry v dlhých vlasoch

Ako dlhé vlasy je zhrnuté na nieko¾ko lanká alebo nosia ako updo. Nie vždy dĺžku vlasov dať jej to, že všetky pramene nájsť zastaviť úplne a natrvalo v účes. V tomto prípade si vlasy pazúry v hre a stanovenie jednotlivých prameňov vlasov. Okrajové kratšie alebo rôznych dĺžok vlasov kusy môžu byť integrované efektívne a harmonicky kaderníctvo.

Krátke vlasy - štýl viac možností, ako si myslel!

Možnosti pre styling, sú krátke vlasy je menej obmedzené než si myslíte. Okrem tradičných účes s kondicionér, vosku alebo gélu pazúry vlasy môžete vytvoriť zaujímavé vo všetkých právo miesta zábavné efekty. Takže druh updo môže byť aj s krátkymi vlasmi vykúzliť alebo vytvoriť individuálne kombinovaný vlasy dĺžky. Kým pazúry v hnedé až čierne vlasy veľmi decentný a sú prakticky neviditeľné svetlejšie vlasy vtipné účinok získavajú keď zaloľil vlasy pazúr používa 4 ako chytá.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná