Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Vlasy
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Elina vlasy pazúr - zámok dlhé a svieža vlasy
Podrobnosti
+

To vlasy pazúry v Čierna a hnedej s veľkosťou 8 x 3.5 cm každý pripomínajúce ulita shell. Široký zátvorkách sú obzvlášť dobre hodí opraviť dlhé a svieža vlasy na zadnej časti hlavy.

Stabilné jar a zakrivené pazúry

Vlasy pazúry si pevne vo vlasoch silný prameň, ktorý drží pohromade dva pazúry, ako aj prostredníctvom zakrivený tvar. Toto individuálne prsty úplet a uistite sa, že vlasy môžete nie vykĺznuť. Tiež pazúr vlasov zostáva na svojom mieste a nie uvoľňuje v histórii nosenie. Vidieť z vonku klip vyzerá mierne otvorené shell. Jar je vidieť, ale diskrétne zmizne cez Čierna a hnedé colorway.

Obzvlášť vhodná pre svieži vlasy

To vlasy pazúry svieža a husté vlasy alebo kučery sú rozmery 8 x 3,5 cm a hrúbka pomerne masívne. A veľké klip je povinný viesť toľko vlasov, aj tento pomerne pôsobivý vlasové doplnky v širokú škálu vlasy do iného sotva badateľný. Krátke alebo tenké vlasy, odporúča sa použiť trochu jemnejšie vlasy pazúr, ktorý potom menej na seba upozorňuje.


Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná