Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Vlasy
NIVEA color Crystalgloss šampón 250ml - pre lesklé vlasy
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Farbené vlasy je najmä náročné. Pretože Farba udrží čo najdlhšie, je dôležité, že váš dať celú osobitnú starostlivosť. Farbou šampón Nivea Crystalgloss 250 ml užívateľov dať vlasy vyššie plnej dávke ochrany vyblednutiu Farba a udržiavať ju v rovnakom čase obzvlášť výhodné.

Cenné starostlivosti vzorec pre farbené vlasy

Farba care šampón je s nový vzorec starostlivosti "farby olej Vybavený komplex". S sofistikované zložiek ako makadamiového oleja Vyživuje vlasy a robí to zdravý lesk. Farba je vo vlasoch uzavreté a zapečatené povrchu vlasov. Svetlé vlasy Toto už v požadovanej Farba. Obsahuje komplex farby olej Okrem toho jeden ochranný UV filter, ktorý zabezpečuje, že slnečné žiarenie nič si na vlasy. Tiež blednoucím do príliš veľa Slnko je zabránené.

Každodenné používanie vo vlhkých vlasov

Nivea 250 ml je denné použitie šampón Color Crystalgloss navrhnutý tak, aby v ideálnom prípade chráni farbené vlasy každý deň. Tento distribuovaný ste malá časť šampón na vlasy a otrel ju. Po krátkom Doba expozície musia byť opláchnuť well. Pre ideálny účinok mal Ľudia s farbené vlasy tiež ďalšie starostlivosti a Použitie stylingových prípravkov od Nivea color care & chrániť série.

Veľkosť
+
0.035 Meter (m)
0.07 Meter (m)
0.2 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná