Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Vlasy
NIVEA diamantový lesk šampón 250ml - topánok pre dlhé vlasy
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Ak Stredná dĺžka- alebo dlhé vlasy jeho topánok stráca a matného efektu, potrebuje rýchlu pomoc. A najmä High-kvalitné pleťový opatrovateľský produkt s nádychom luxusu v tejto situácii je vpravo: Nivea diamantový lesk šampón 250 ml, ktorá vyživuje vlasy a prirodzený lesk oživuje.

Tekutého keratínu starostlivosti vzorec

Srdcom efektívne šampón Nivea lesk starostlivosť je starostlivosť o vzorec, na základe tekutého keratínu. Podporuje telu vlastné látky keratín To vlasy opraviť sám a povrch vlasov od korienkov až ku Tipy narovnať, takže vlasy vyzerá zdravo a je obzvlášť hladké cíti. Starostlivosť o vzorec obsahuje mikro-jemný diamantový prášok častice, poskytnúť krásna žiara vlasov.

Žiadosť o čisté a lesklé vlasy

Naši zákazníci vyžadujú iba veľkosti orecha-časť šampón každý deň, aby vaše vlasy dôležitá starostlivosť. Potom jemne masírovať bolo by to dobre vypláchnuť bude. Tento postup môže byť denné je možné vykonať.

Výsledok má radosť mnohých ľudí: vlasy svieti žiarivo a nádherné odrazy svetla, vďaka malý diamant častice sú tvorené tak, aby vlasy v každom svetle pôsobí inak. S leskom 250 šampón Nivea Diamond ML je konečne už žiadne zdĺhavé a matné vlasy.

Veľkosť
+
0.035 Meter (m)
0.07 Meter (m)
0.2 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná