Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Vlasy
Nivea lak diamant šumivé topánok efekty vo vlasoch
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Nivea dosahuje diamant lesklý lak extra silné spevnenie a šumivé lesk efektov vo vlasoch. Diamantový lesk na tento štýl produktový rad Nivea dáva dlhej držanie a stará a chráni vlasy podobne.
24 hodín-perfektný, dokonalý starostlivosti
Vlasy je vystavená mnohých vonkajších vplyvov a hlavne stredne dlhé až dlhé vlasy môžu byť rýchlo ochabnuté, nudné a nevýrazný. S extra starostlivosť a extra silné spevnenie, čo dáva tento sprej na vlasy z Nivea, dokonale zapadá vlasy až na 24 hodín a je dobre chránená proti UV žiareniu a environmentálnych vplyvov. Úroveň ochrany systému špeciálne keratín kabáty vlasy bez lepidla alebo sťažovať.
Jednoduchosť použitia - dlho-trvajúce starostlivosti
V ideálnom prípade styling sprej pracuje po dokončení nadupaným-up vlasy zo vzdialenosti 30 cm sa strieka rovnomerne. Hore nohami postrek na maximálnu hlasitosť. Vlasy je okamžite chránený a svieti v typickej Nivea diamantový lesk bez vyschnutia. Vďaka starostlivo vybrané ingrediencie, vlasy nie je žalujúcou alebo lepené. Že môžete vidieť a cítiť. Odstrániť môžete sprej na vlasy tým ľahko česanie.
Nivea 250 ml diamantový lesk na vlasy sprej je ideálny pre na cestách. Šikovný sprej fľašu vojde do vrecka a miesto v najviac kabelky. Tak môžete ľahko obnoviť vlasy v prípade potreby.
Veľkosť
+
0.005 Meter (m)
0.005 Meter (m)
0.23 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná